KONST / Litografier / Färglitografi 12599418
nr 1259 9418
Evy Låås
(1923-1999), Sverige
Färglitografi, HC-upplaga, 25/25. Signerad. Motivet: 32x40
Evy Låås, född 1923, död 1999, svensk målare, tecknare och författare.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 3 juni 2019
kl 18:12:01
1/6 14:41:28
Evy Låås
Läs mer om Evy Låås